CTN Line Tragete - pasagjerëve dhe opinione nga redaktorët Car Ferry Tickets

CTN Line Tragete ofron Të Lirë Makine DHE Trageteve Të pasagjerëve rezerva biletave me Kohe Reale krahasim Të çmimeve Të biletave traget. Ju gjithmonë merrni me e Lirë nË dispozicion CTN Line anijet traget çmimin e biletave Kur Të rezervoni online në FerryTO nË - DHE This Eshte Nje garanci.
4.2 Yje - bazuar nË 394 Komente

 

Biletat CTN Line Tragete Ferry - Biletat Ferry Lirë DHE Shërbimi Superb - Nga prill 25
5/ 5Yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve DHE klientit Kam Marre Kur Të rezervoni CTN Line tragete Bileta trageti mia Nga FerryTO une Vetem kishte PËR Tè le delikuenca e dini se cfare Eshte Nje kënaqësi e AJO ishte duka Bere Biznes mua JU. FerryTO Eshte internet nË biletave traget Shërbimi i Parë DHE Vetem prenotim Kam përdorur QE bëjë Të Vene paratë e gomave ku Goja e gomave Eshte kohërave DY shërbimeve DHE Të çmimeve. I shpëtuam Gati Euro 100 mua prenotim Bileta trageti Mia mua FerryTO, ishte shume i kënaqur me Nje transaksion Të qetë DHE shërbimin tuaj Të shkëlqyer Të konsumatorëve - thank you very much Të vertete!

CTN Tunizi Tragete

CTN Tunizi Tragete Car DHE pasagjerëve Trageteve Tickets

CTN Tunizi Tragete Ticket, oraret Trageteve Të pasagjerëve DHE Informacion PËR CTN Tunizi Anijet me vela per ne DHE Nga Portet e Bizerte, gjeneve, Marsejë, Sfax, Sousse DHE Tunis.

Rezervimet e biletave CTN Tunizi tragete NUK KA Qene Kurre me e Lehtë, ne e krahasojmë Te Gjitha çmimet CTN Tunizi Tragete nË Kohe Reale kuotat sigurimin e shpejtë keshtu QE delikuenca Mund Të bleni me e Lirë Bileta nË dispozicion CTN Tunizi tragetet nË DHE Nga Portet e Bizerte, gjeneve, Marsejë, Sfax, Sousse DHE Tunis në internet me konfirmim Të menjëhershëm.

Pra, nese delikuenca Jeni duka kërkuar PËR udhëtim traget Nje dite pazar Jashtë vendit apo Nje Pushim Pushime udhëtonte Nga CTN Tunizi Tragete Eshte Nje mënyrë Të shpejtë, Te Lehtë DHE pa stres PËR Të Marre All Të DHE Kthehet Perseri. delikuenca Liber CTN Tunizi Tragete makinave apo pasagjerëve tragetet Bileta me ne DHE Të gëzojnë Me shume zgjedhje DHE fleksibilitet.

Me Të Fundit CTN Tunizi Tragete kalimit Informacion DHE oraret PËR Te Gjitha anijet me vela per ne DHE Nga Portet e Bizerte, gjeneve, Marsejë, Sfax, Sousse DHE Tunis, duka përfshirë Informacion MBI Portet traget DHE Informacion Të dobishëm Turistik Rreth destinacionet turistike TONE Rruge DHE qyteti detajuara hartat bëjë TE JU ndihmojë komplot CTN Tunizi tragete udhëtimin tuaj Trageteve.

NESE Jeni Të udhëtonte me Makine, me Familjen tuaj, plagë si Nje Liber pasagjerëve solo Kembe Nje Kalim Trageteve me CTN Tunizi Anijet DHE Të arrijnë nË destinacionin tuaj rifreskohen, te qetë DHE Të lumtur.

CTN Tunizi Tragete ofron çmimet fantastike PËR Të DHE Nga Portet e Bizerte, Genoa, Marseille, Sfax, Sousse DHE Tunis Trageteve porteve.

Krahaso, librin DHE Të paguajnë MË pak PËR biletat e Trageteve nË www.ferryto.com
Custom KOMUNITETI
 
Shtepi | Kompanitë e Trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | mallrash transporti | Feste | hotel | Q & A   

 

CTN Tunizi Tragete

CTN Tunizi Tragete
Çmimet e biletave Ferry & rezerva


Bileta Liber CTN Tunizi Tragete
per ne DHE Nga Portet e Bizerte, gjeneve, Marsejë, Sfax, Sousse DHE Tunis nË internet paraprakisht nË Ferryto.com DHE delikuenca gjithmonë të bëjë Të gëzojnë Të Lirë nË dispozicion traget çmimin TONE biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. NUK KA ekstra Të fshehura apo Surpriza Të Tilla si shpenzimet e karburantit Shtuar plagë TARIFAT prenotim DHE NUK ne bëjmë Te Marre pagesën NGA JU ndonjë gjë shtesë për te paguar mua Nje Karte Visa Electron. Cmimi QE ne Japin kuotën e delikuenca PËR Të zgjedhur Rrugën tuaj CTN Tunizi Tragete, akomodimi nË bord DHE llojin e automjeteve Eshte e gjitha Qe delikuenca bëjnë TE paguani, DHE This Eshte Nje Premtim.

PER Të Marre Nje çmim CTN Tunizi tragete bilete DHE Të rezervoni biletën tuaj Trageteve sigurt në internet delikuenca Lutem, përdorni tragetet nË Kohe Reale prenotim formularin nË Të majtë.

Rreth CTN Tunizi Tragete

CTN Tragete ofron tragete Të rregullta nË MASH Të Genoa nË Itali DHE Marsejë nË Francë nË Tunizi. CTN Tunizi Tragete Jane Pjese Navigation Company tunizian i specializuar nË Të pasagjerëve DHE Mallrave Trageteve udhëtimit.

CTN ofrojnë Nje flotë modern DHE efikas Të Trageteve. anije CTN-se Eshte CF Carthage e Cila Eshte Nje traget Të Madh pasagjerësh Ne gjendje te mbante MBI pasagjerë 2000. Anije krenohet me Nje lojë Të Gjerë Të objekteve e Cila përfshin tre Ristorante, ERT zhveshur, pishinë Nje, Nje klub nate, Nje bibliotekë DHE Nje Dhome Zonë Të luajë DHE lojëra Për Fëmijët.

CTN Tunizi Tragete

CTN Tragete ofron Lidhjes Të rregullta nË muaj më porteve tunizian DHE Portet Veriut meditrranean duka delikuenca ofruar Nje flotë Të Fundit DHE modern PËR DY Të pasagjerëve DHE Mallrave. CTN Të përshtaten me Kerkesat e score DHE nË përputhje kohërave cilësisë, sigurisë, shpejtësia DHE saktësinë thelbësore Të përshkruara Nga autoritetet përkatëse.

C / F Tanit
Të Gjithe pasagjerët nË Bordin e anijes Tanit Të Kete Nje shërbim Të rehatshme, luksoze DHE miqësore. Vetem delikuenca Mund Të udhëtojnë DHE delikuenca bëjnë Të gjeni kënaqësinë e rehati DHE luks ofruar nË hapësirat e SAJ të Madhe.

Ndërtimi: Koreja e Jugut
Data e operacionit: Qershor 2012
Length: 212m
Gjerësia: 30m
Nyje 27,5: Speed
Pasagjerët Kapaciteti: persona 3200
Makina Kapaciteti: 1060 automjete.

Udhëtimi Eshte Edhe kohërave këndshme me objektet nË dispozicion nË bord:
Informacion - Faqja Kryesore
mjek
Ristorante
bar nate, bar kafe, bar pishinë
Playroom Për Fëmijët
Pishinë, pishinë Femijet, Jacuzzi
Dyqaneve Duty Free.

CTN Route Map

rehati
Të Gjithe pasagjerët nË bord udhëtimit "CARTHAGE" me rehati, luks DHE shërbim miqësor. Ju Vetem Hfz Të udhëtojnë kohërave Pasi Të Jetë bindur se rehati e SAJ DHE luksoze jane Unike.

C/ F CARTHAGE
Ndërtimi: Norway
Data e operacionit: Qershor 1999
Length: 180m
Gjerësia: 27,50m
nyje 23,5: Speed
Pasagjerët Kapaciteti: persona 2208
Makina Kapaciteti: 666 automjete.

Udhëtimi Eshte Edhe kohërave këndshme me objektet nË dispozicion nË bord: Informacion - Internet, Medical Doctor, Ristorante, Bar nate, bar kafe, bar Piscine, Salle de jeux pour enfants, Piscine, Enfants Piscine, xhakuzi, Boutiques detyrë free.

M / V ULUYSSE
Ndërtimi: Germany
Data e operacionit: 1997
Length: 161,5m
Gjerësia: 25,8m
nyje 20: Speed
Pasagjerët Kapaciteti: persona 100
Makina Kapaciteti: rimorkio 128.

CTN Ferry Uluysse

CTN Ferry Elyssa

Amilcar et Elyssa
Ne ndertim: Netherlands
Fitimi Nga CTN: 1er trimestre 2010
Length: 193 m
Gjerësia: 26 m
Speed: 21,2 Nouds
Kapaciteti Trailers: 180 njësitë kodrina
Kapaciteti Container: 680EVP.


M / S EL KEF

Ndërtimi: Japan
Data e operacionit: 1982
Length: 161,5m
Gjerësia: 23m
nyje 15,9: Speed.

CTN u themelua nË 1959 PËR Të vepruar lidhjet MIDIS porteve nË Tunizi DHE nË Portet e TJERA Të Mesdheut DHE MË PAS TE mëtejshme Nje Fushë nË nË gjermani DHE vendet e Beneluksit, Italia DHE Spanja.

CTN El Kef Ferry
KOMPANIA transporton udhëtarë me ane Të Trageteve PËR DHE Nga Tunis-Marseille-Genoa. KOMPANIA KA zgjeruar DHE Me shume kohët e Fundit Ka vendosur Të braktisë veglat e tij Të Vjetër per me Shume anijet turistike eko-miqësore.Mua te mire nË dispozicion CTN Tunizi Tragete bilete çmim GARANCIONIT

IPHONE Garancia CTN Tunizi Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë delikuenca ofrojmë MË te Ulet nË dispozicion çmimit Tona CTN Tunizi tragete bilete DHE NUK KA shtesa Të fshehura apo Surpriza Të Tilla si shpenzimet e karburantit Shtuar plagë TARIFAT prenotim DHE ne gjithashtu Kemi NUK bëjë Të Marre pagesën Nga delikuenca ndonjë gjë shtesë PËR Të paguar PËR biletën tuaj Trageteve me Nje Karte Visa Electron. Cmimi ne Japin kuotën PËR Të zgjedhur CTN Tunizi Tragete biletën tuaj Makine plagë Të pasagjerëve traget, akomodimi nË bord DHE llojin e automjeteve Eshte e gjitha Qe delikuenca bëjnë Të paguani PËR biletën tuaj traget, DHE This Eshte Nje Premtim!

NE Rast NUK KA gjasa QE delikuenca Të gjeni Të njëjtën Gjithe përfshirëse Bileta CTN Tunizi Tragete kohërave Lirë nË broshurën e KVV operator turne Tjeter, ne premtojmë se të bëjë Të bëjmë CMOS PËR Të rrahur hëngri çmim plagë delikuenca ofrojmë zgjedhjen e kërkuar Nje rimbursim. Të rezervoni biletat CTN Tunizi Tragete delikuenca Lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit nË CTN Tunizi Tragete.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club CTN Tunizi Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me CTN Tunizi Tragete - Ferryto.com ofrojnë Nje grup Të dedikuar Personale DHE Të përballueshme CTN Tunizi Tragete DHE shërbim rezervim Partia trajneri traget pasagjerësh delikuenca ofron MË te Ulet normat nË dispozicion Trageteve.

specialist CTN Tunizi Tragete Grupi ekipi Ynë udhëtimit të bëjë Te sigurojë marrëveshje më te mire per JU DHE pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë QE Të kualifikohen PËR normat e zbritur udhëtimit grupit Trageteve Eshte QE Partia Full Neni Hfz Të Jetë Të paktën dhjetë Njerez DHE udhëtimit nË Të njëjtën Kohe. Per Me shume Informacion nË Lidhjes me grupin e udhëtimit nË CTN Tunizi Anijet delikuenca Lutem Kliko këtu.

 

CTN Tunizi Ferries Commercial Vehicle, mallrash DHE anijet mallrash

CTN Tunizi Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë Nje CTN Tunizi Tragete Mallrave DHE ngarkesave shërbim anijet Personale DHE Të përballueshme rezervë PËR Të DHE Nga Portet e Bizerte, gjeneve, Marsejë, Sfax, Sousse DHE Tunis.

Përveç kësaj PËR Të ofruar norma preferenciale PËR operatorët Tregtare DHE Transportuesit Logistics Ferry Tani Eshte gjithashtu Ne gjendje te ofrojë norma zbritur Mallrave Trageteve PËR klientët privatë Të Tilla si ATO QE dëshirojnë Të marrin furgona tranzit nË ndonjë Nga rrugët CTN Tunizi Trageteve shërbim. Per Me shume Informacion DHE NJE kuotë çastit Online Për Të automjeteve Komerciale traget kalimin tuaj, delikuenca Lutem Kliko këtu.

 

Click Ketu Per Të kontaktuar me CTN Tunizi Tragete konsumatorëve Ekip kujdesit nË ferryto.com

Kujdesit PËR Klientin, Telesales & na kontaktoni

nË ferryto.com delikuenca Jeni Ne gjendje PËR Të Marre Të jetojnë çmimet CTN Tunizi tragete biletave, disponueshmërinë kontrolloni, shikoni tragetet oraret DHE Liber Mäkinen CTN Tunizi Tragete DHE Bileta trageti pasagjerësh Ne me te Ulet çmimin ton dispozicion biletave.

Ferryto.com Eshte Pjese e kohërave Madh Të Trageteve nË internet rrjetit botëror Të shpërndarjes bilete siguruar aftësinë PËR Të Librit MBI 80 operatore Të Medha Ndryshëm përfshirë Trageteve me CTN Tunizi Tragete nË MBI rrugët e Trageteve nË Të Gjithe 1,200, Franca, Spanja, Irlanda , Holanda, Evropën Lindore nË Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike DHE Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Mapa e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet CTN Tunizi Tragete PËR Të lira çmimet e biletave Të Trageteve PËR DHE Nga Portet e Bizerte, gjeneve, Marsejë, Sfax, Sousse DHE Tunis. Ne gjithashtu Kemi traget ofron nË destinacione kohërave largëta Të Trageteve DHE destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka DHE ishujt greke.